Czym się zajmujemy

Oferujemy kompleksową pomoc prawną w zakresie: bieżącej obsługi przedsiębiorców, tworzenia umów, prawa budowlanego, prawa własności intelektualnej, prawa sportowego, prawa karnego skarbowego oraz gospodarczego, a także transakcji. Zapewniamy obsługę w języku polskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

Współpracując na co dzień z przedsiębiorcami, firmami butikowymi oraz korporacjami, mamy świadomość tego jak ważna jest współpraca w zespole. Chcąc świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie, zagłębiamy się w problematykę Państwa działalności. Wykorzystując know-how w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej na rynku polskim oraz w skali międzynarodowej, stajemy się Państwa partnerem w biznesie.

BIEŻĄCA OBSŁUGA PRZEDSIĘBIORCÓW

Kto pyta nie błądzi. Pracujemy dla Państwa świadcząc asystę prawną w codziennych decyzjach biznesowych. Nasze motto to: „Dostępność. Jakość. Skuteczność”. I to się nigdy nie zmienia.

czytaj więcej
PRAWO SPÓŁEK

Wybranie odpowiedniej formy. Pomożemy Państwu wybrać najlepszą formę organizacyjną prowadzenia działalności gospodarczej. Spółka jawna? Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Spółka komandytowa? Rozwiejemy Państwa wątpliwości co do różnic pomiędzy tymi bytami prawnymi oraz wskażemy optymalne rozwiązania, skrojone do Państwa potrzeb.

czytaj więcej
PRAWO BUDOWLANE

Cegła do cegły. Mając świadomość złożoności procesu budowlanego, pomożemy Państwu na każdym jego etapie. Wiemy, że każdy proces budowlany jest inny, w związku z czym oferujemy nieszablonowe rozwiązania, które ułatwią Państwu jego sprawne ukończenie. Wskażemy jak kto ponosi odpowiedzialność w procesie budowlanym, poczynając od inwestora, poprzez generalnego wykonawcę i podwykonawców czy też kierownika budowy.

czytaj więcej
UMOWY

Wszystko na piśmie. Prowadzenie działalności gospodarczej łączy się z zawieraniem wielu umów. Wielostronicowe kontrakty zapisane drobnym drukiem stanowią zmorę polskich dla każdego człowieka. Zdejmujemy to brzemię z Państwa ramion. Przygotowujemy i opiniujemy umowy z Państwa klientami, współpracownikami, dostawcami i kontrahentami, zapewniając bezpieczeństwo w prowadzonej działalności gospodarczej. Jednocześnie, jesteśmy gotowi pomóc również przy zawieraniu kontraktów związanych ze sferą życia prywatnego, takich jak umowy najmu, umowy sprzedaży czy umowy kredytowe.

czytaj więcej
WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

Kreacja bezpiecznej rzeczywistości. Innowacyjne rozwiązania prowadzą do wzrostu przedsiębiorstw. Pomożemy Państwu ochronić to co najbardziej wartościowe w działalności gospodarczej. Podjęcie odpowiednich kroków prawnych w zakresie praw autorskich oraz praw własności przemysłowej zapewni bezpieczną przyszłość Państwa działalności.

czytaj więcej
PRAWO SPORTOWE

Prawo to nasza specjalność, a sport to nasza pasja. Reprezentujemy indywidualnych sportowców i trenerów, doradzamy agencjom i klubom sportowym. W zakres naszych usług dedykowanych branży sportowej wchodzą w szczególności tworzenie i negocjowanie umów managerskich, umów o profesjonalne wykonywanie sportu, umów sponsorskich i reklamowych, doradztwo w zakresie zawieranych kontraktów i planowania sportowej kariery, pomoc w rozwiązywaniu problemów wynikających z dotychczas zawartych umów, reprezentowanie w sporach umownych oraz przed organami PZPN.

czytaj więcej
POSTĘPOWANIA SĄDOWE

Ochrona praw. Postępowanie sądowe wielokrotnie wiąże się ze stresem i niepewnością. Zapewniamy, że nasza profesjonalna pomoc wykluczy wszelkie Państwa wątpliwości odnośnie postępowania toczącego się przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem z zakresu prowadzenia spraw sądowych, ze szczególnym uwzględnieniem sporów o charakterze gospodarczym i cywilnym.

czytaj więcej
INWESTYCJE

Ocena ryzyka. Mamy świadomość jak ważne jest wsparcie podczas procesu inwestycyjnego. Oferujemy pomoc i doradztwo w zakresie: due diligence transakcji na rynku nieruchomości oraz w procesie M&A, finansowanie nieruchomości, umowy najmu.

czytaj więcej
WIERZYTELNOŚCI

Odzyskujemy Państwa własność. Działalność gospodarcza wiąże się z istnieniem nierzetelnych kontrahentów. Prowadzimy postępowania polubowne skierowane na realizację wierzytelności bez konieczności ponoszenia opłat sądowych. Specjalizujemy się w postępowaniach nakazowych i upominawczych oraz postępowaniach komorniczych. Nasz zespół windykacyjny korzysta z wypracowanych procedur realizacji należności w drodze polubownej, oferując skuteczne narzędzia pozwalające na szybką i bezpośrednią reakcję wobec nierzetelnych kontrahentów

czytaj więcej
KREDYTY FRANKOWE

Sądowy bat na kredyty we frankach. Okres prosperity w polskiej gospodarce przyczynił się do zwiększenia ilości kredytów waloryzowanych we frankach szwajcarskich lub denominowanych tą walutą. Banki co najmniej zaniedbały obowiązki informacyjne jakie ciążyły na profesjonalistach w zakresie usług finansowych lub też celowo wprowadzały Klientów w błąd kierując się chęcią zysku. W Państwa imieniu prowadzimy postępowania mające na celu obniżenie salda kredytu o wzrosty kursowe, zwrot dotychczas poczynionych nadpłat, unieważnienie umowy kredytowej i zamknięcie kredytu.

czytaj więcej
PRAWO SPADKOWE

Sytuację prawną i majątkową po śmierci bliskich reguluje wiele przepisów ustaw cywilnych oraz administracyjnych. Dla kogoś, kto nie zajmuje się na co dzień sprawami prawnymi może to być zupełnie nowa i trudna do uporządkowania sytuacja, w szczególności ze względu na towarzyszące takim chwilom emocje. Nasze wieloletnie doświadczenie w sprawach spadkowych pozwala nam skutecznie pomagać także w sytuacji, gdy procedury spadkowe zostały zaniedbane kilka pokoleń wstecz.

czytaj więcej
PRAWO KARNE

Nie ma sytuacji, z której nie da się wyplątać. Zapewniamy Państwu pełną obsługę prawną w kontaktach z organami ścigania, strzegąc najważniejszych wartości. Pomagamy pokrzywdzonym, podejrzanym, oskarżonym, oskarżycielom prywatnym, oskarżycielom posiłkowym oraz skazanym. W szczególności zapewniamy porady i konsultacje prawne, udział w charakterze obrońcy bądź pełnomocnika w postępowaniu przygotowawczym lub sądowym.

czytaj więcej
PANEL KONSUMENTA

Rozwód od strony prawnej. Decyzja o rozwodzie lub separacji często stanowi jedna z najtrudniejszych decyzji jakie muszą podjąć małżonkowie. Świadczymy profesjonalną pomoc w zakresie wszystkich czynności prawnych, które zmierzają do formalnego zakończenia związku. Pomagamy w uzyskaniu stwierdzenia winy rozpadu pożycia małżeńskiego, przyznania, ograniczenia lub pozbawienia władzy rodzicielskiej nad dzieckiem oraz ustalenia jego miejsca pobytu, czyli tego, z którym z rodziców ma na stałe mieszkać po rozwodzie, a z którym i w jakim wymiarze ma mieć kontakty.

czytaj więcej
SUKCESJA W PRZEDSIĘBIORSTWACH

Sukcesja w przedsiębiorstwach

czytaj więcej

Skontaktuj się z nami